ברוכים הבאים לרנבי

רנבי הינו בית עיצוב להלבשת הבית המתמחה  בוילונות, בדי ריפוד, שטיחים, מצעים, טפטים אקססוריז בהם הדומים וכריות נוי לרבות כלי אוכל והגשה.

בזכות תפיסת עולם המתבססת על איכות ויוקרה לצד מוניטין מוכח של כ 40 שנים, מובילה RENBY יחד עם צוות מקצועי ומוכשר את ענף העיצוב והלבשת הבית.
ב-Showroom מרשים ברחוב הרצל 80 בתל אביב, מציגה רנבי את המותגים המובילים בעולם, בהם:  Armani ,Missoni ,Nobilis ,Sahco ,Etro ,Hermes ,Elitis ,Rubelli ונוספים.
סוד הקסם של “רנבי” הוא לא רק המבחר, אלא גם הדיאלוג עם הלקוחות, בכללם לקוחות פרטיים, אדריכלים, מעצבי פנים והום סטיילינג, וכמובן החוויה שמציפה את הנכנסים מרגע כניסתם לעולם של “רנבי”.

חנות רנבי בוטיק בכיכר המדינה, כמוה קפיצה קטנה לחו”ל. החנות המתפרשת על פני 2 קומות מציגה לצד טקסטיל לבית, תמהיל מדויק של כלי הגשה ואירוח, נוי ודקורציה לאניני טעם ולמעריכי עיצוב עילי. בין המותגים הבולטים: Picasso, FRETTE, Fornasetti, HERMES, Missoni, Etro, Fabergé

RENBY– חותמת לאיכות וסגנון חיים

משפחת רנבי

רנבי פועלת בזירת העיצוב מאז 1979

שורשיה נעוצים עוד באירן הפרו מערבית של שנות העשרים, כשלאב המשפחה הייתה חנות כלבו יוקרתית שמכרה גם בדי יוקרה וטקסטיל מפריז ומשוויץ.

את החזון הייחודי למכור טקסטיל להלבשת הבית,  פרטי עיצוב, ואמנות קראפט ממשיכים ילדיו – בני מורן, סולנג’ הנדלר, דליה טופל, פה בישראל. בתחילה כחנות לשוק הסיטונאי ובהמשך כבית עיצוב גם לאדריכלים, מעצבים ולקוחות פרטיים.

האחים אשר גדלו בסביבה שרוחשת הרבה כבוד והערכה לאסתטיקה, לערכי משפחה ולמסורות שעוברות מדור לדור מייבאים כיום את המותגים המובילים בעולם העיצוב והטקסטיל לבית אשר לא במקרה חולקים את אותם ערכים.

בשנים האחרונות השתלבו בחברה גם בני הדור השלישי;
שרון הנדלר וולף – סמנכ”לית תפעול ומנהלת סניף ככר המדינה
ליאת טופל – מנהלת קשרי אדריכלים ומרקום
קרן הנדלר האוסמן  – סמנכ”לית שיווק
אורן טופל – מנהל הפרויקטים בשוק המוסדי לרבות בתי מלון.

נגישות