שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

בדי חוץ משמשים עבור כסאות, ספות ומושבי גן. בשונה מרהיטי הבית, מדובר בחומרים שצריכים להיות עמידים גם בקשים שבתנאים, לרבות סופות אבק, קור וחום. בחברת בדים מקצועית לבתים ודירות תוכלו לגבש את פתרון הבד המושלם עבור כל רהיט שהצבתם בגינה.

בדי חוץ עמידים ושמורים היטב

פתרונות ההלבשה עבור רהיטי חוץ מבוססים על בד דראלון. בד זה משמש כחלופה ל- PVC בהכנת סוככים, ולכן הוא ידוע כחזק ועוצמתי במיוחד. הבד יכול לספוג רטיבות, רסיסי לילה, אבק, ופגיעות חום וקור ישירות מבלי להינזק. בנוסף, מספק בד הדראלון נוחות חסרת פשרות למשתמש, הוא אינו ניחן בקרדית האבק ועל כן בטוח לכל מי שבא עמו במגע.

גיבוש מבנה הבד

את המבנה של הבד מומלץ לתכנן היטב. הבד יכול להיות חלק לכל אורך הספה או הכורסה של הגן, או בעל תפירות, שקעים ומיצגי אומנות ייחודיים ברחביו. מומלץ לבחור בעבודות הבד שלדעתכם מתאימות ביותר לעיצוב של הרהיט על מנת לספק לו את כל מה שהוא צריך בשביל לשרת אתכם נכוחה ולהיראות מעוצב באופן מיוחד.

גיבוש העיצוב של הבד

את העיצוב ניתן לבסס על גוונים שונים לבחירתכם. ניתן לבחור בד בצבע לבן או שמנת, כהה, שחור מוחלט, סגול, אדום, כחול, ירוק, צהוב ועוד. חשוב לבחור בגוונים המתאימים לשילוב בחצר על מנת שתיראה במיטבה. הלבשת בד דראלון על הרהיט לא רק תשמור עליו בצורה מיטבית אלא גם תשפר לאין ערוך את עיצובו של הרהיט. הצבע מבוסס בגימור מט (לא מבריק) מיוחד אשר מעצב את הרהיט בסגנון ייחודי המתאים לשילוב בחצר.

Renby – בחירת בדי חוץ ייחודיים לרהיטי גן

אם יש לכם רהיטי גן הזקוקים לריפוד מחדש, בחברת רנבי תוכלו למצוא את הפתרון לכך: בדי חוץ דראלון ייחודיים לרהיטי גינה. באמצעותם גם רהיטים ישנים מימי העבר ייראו כמו חדשים ויסבו לכם שימוש פורה ומהנה במיוחד. עם הבדים של חברת Renby תוכלו ליהנות מפתרונות נוחות חסרי פשרות, ממגע רך עם כל רהיט ומשימור הרהיט לטווח ארוך בזכות עמידות איתנה של חומר זה. בואו להשביח את רהיטי הגינה שלכם עם בד דראלון איכותי של Renby!

שיתוף: