שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

מעצב Elitis וילון אפור מטאלי

גדילים מהווים את התכשיט של הווילון שלכם כי אלו כלי הקשירה שלו. הן כאשר הווילון נאסף לצדי החלון והן כאשר הוא פרוס אך לא מתחשק לכם שהוא יכסה את כל השטח, ניתן להשתמש בגדילים ולנצור את היריעה. הידעתם כי ישנה משמעות ענפה לסוג הגדילים עמם תעבדו כשאתם מתכננים את עיצוב הבית? במאמר שלפניכם נלמד כיצד לגבש גדילים לווילונות.

תכננו את מבנהו של כל גדיל

עבור כל מערכת וילונות שיש לכם בחלונות מומלץ להתבסס על מבנה אחיד כדי לא ליצור חריגות במראה שלהם. ניתן לגבש מבנה טבעתי בלבד, או מבנה חוט שזור. ניתן לבסס מבנה בו על הגדיל יש פונפון דמוי שיערות ועוד מגוון רחב של דרכים בהן עשוי הגדיל שלכם להיראות. מומלץ לבחור במבנה שנראה הכי טוב בעיניכם ואשר ייצור בסלון או בכל רחבה אחרת בה ישנו וילון את המראה הנדרש.

קבעו את צבע העיצוב של הגדיל

ניתן לבחור בצבע בו עוצב הווילון אך גם התבססות על גוון אחר היא אופציה. עיון במספר תמונות בהן מופיעים גדילים יוכל לסבר את עיניכם לגבי הדגם המתאים ביותר לווילון שלכם. מומלץ לבחור בגוון שיפיץ אור יקרות ויהפוך את הווילון שלכם לעוד יוצר מעוצב מכפי שהוא נראה כרגע.

ודאו כי הגדילים עשויים מחומרי איכות עמידים

מאד חשוב לוודא כי מדובר בגדילים לווילונות שהם עמידים ועשויים מחומרי ייצור חזקים ועמידים שנבנו בייצור מחמיר עם תקנים מערביים תואמים. רק בדרך זו תוכלו להבטיח כי קשירת הווילון שלכם אכן תנצור אותו מתי שתבקשו והוא יוכל להחזיק את היריעה לפרק זמן ממושך.

Renby – גדילים לקשירת וילונות מן מעלה הראשונה

בחברת Renby תוכלו להסדיר ביעילות ובקלות גדילים לקשירת וילונות. השירות כולל בחירה באמצעות הדמיית מחשב בלי לצאת מן הבית והזמנה של המוצרים. קשירת וילונות מאד חשובה כאשר מחליטים שלא לפרוס אותם עד הסוף אבל גם לא לגמרי לקפל אותם. גם כאשר הם מקופלים עד הסוף מומלץ להשתמש בגדילים כדי לשמור על היריעות במצב מיטבי, ללא הצטברות אבק. בחברת Renby ניתן להסדיר גדילים בכל המבנים והעיצובים בהתאם להעדפותיכם.

שיתוף: