שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

במאמר זה נספק לכם מידע חשוב על בחירת טפטים ונלמד אתכם טריק שידוע למעטים: במקום לדאוג שהם יהיו מנייר מדבקה, דאגו שהם יהיו עשויים בד ממשי. עיטור קירות עם בד מביא לכם המון יתרונות: ראשית כל, לא מדובר בחומר מודבק שהסרתו היא אל חזור ומהווה קילוף לקיר. שנית, מדובר במוצר שניתן לעצב בהמון דרכים ברגע שהצבע נבחר: חלק, מגורען, קווי ועוד. שלישית, מדובר על בד איכותי דוחה אבק שמאפשר בטיחות בשהות בחדר בו עוטרו הקירות עם טפטים אלו.

עיצוב הטפטים המבוקשים

ראשית כל, תצטרכו לתכנן את עיצוב הטפטים המבוקשים עבור הקירות שלכם. ניתן לתכנן שהם יהיו מבוססים על צבע חדגוני או על מספר תבניות צבע וכן שהטקסטורה תהיה חלקה במקומות מסוימים ומגורענת או קווית במקומות אחרים. בדרך זו אתם יוצרים מגוון רחב של בדים שיבטיח את עיצובו של הבית שלכם באופן חסר תקדים, עם אלמנטים שלא רק צבע מלאכותי טמון בצידם אלא גם שינויי מרקם מדהימים היוצרים דיאלוג בין תבניות חלקות, מגורענות וקוויות של בד.

בחירת מקום רכישת הטפטים

כמובן שמקום רכישת הטפטים צריך להיות מרפדיית בוטיק המתמחה בבדים. בדרך כלל יודיעו לכם שההתמחות של העוסקים במלאכה ספציפית ועל כן הם לא מתעסקים עם הגנה על הקיר עם טפטים. אבל בחנות בה מוכרים אך ורק בדים זה עשוי בהחלט לעבוד ואתם תמצאו את עצמכם עם בדי קיר שלא יאומנו ברמה הדקורטיבית והפונקציונאלית.

בחירת הטפטים עבור הקירות

את הבחירה אנו ממליצים ליישם באמצעות הדמיית מחשב ובכך להסדיר את הטפטים הכי מעוצבים והכי יפים שאפשר מבלי לצאת מן הבית. הדמיית מחשב של חנות בדי ריהוט פרטיים מאפשרת לכם למצוא את הפתרונות המושלמים לקירות הבית שלכם.

רנבי – החברה שלכם לבחירת טפטי בד לקירות

בחברת Renby, מרפדיית בד מקצועית, עוסקים בעיבוי קירות עם טפטים מבד. מי שבוחר לעצב מחדש את הקירות שלו ברנבי הום קוטור יזכה למפגש עם הדוגמאות המובילות בתחום עיצוב הבית, על בסיס בדי איכות שיעשו מהקיר שלכם את הנדרש להפיכתו למעוצב ברמות הגבוהות ביותר. בדים אלו מבוססים על חומרי איכות ששורדים שנים רבות ובנויים למחיה במסגרת מגורים.

שיתוף: