שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

לשטיחי הבית משמעות ייחודית, במיוחד בשנים האחרונות. אם בעשור הקודם של שנות האלפיים תושבים רבים דילגו על שלב הסדרת השטיחים בשל מזג האוויר המהביל ששרר ברוב חלקי הארץ כמעט כל השנה, כיום אין ספק שהתמונה השתנתה. ישראל מתברכת בחורף אירופי וזה לא מתבטא רק במשקעים אלא גם בעובדה שהאוויר שאנו סופגים נעשה קר. לכן, שטיחים כיום הם לא רק פתרון אסתטי, הם פשוט תשתיות שכל דייר צריך בשביל ליהנות מבית עם רצפה מוגנת קור. כיצד אנו ממליצים לבחור את השטיחים שלכם? במאמר מידע זה תוכלו לגלות כיצד להסדיר שטיחי בוטיק מן המעלה הראשונה.

מומלץ לפנות לחברת מומחים להלבשת בית עם בדים

בחברה זו תוכלו למצוא פתרונות הלבשה גם ליתר חלקי הבית, למשל בדי טפט לקירות, בדי רהיטים, בדי כריות, ואפילו בדים למושבים של סביבת החוץ הביתית. בחברה זו תוכלו ליהנות ממבחר עשיר של שטיחי נוי בכל העיצובים, קלאסי, מודרני, יצירות מקוריות, ועוד.

גיבוש בחירת חומרי הייצור

על מנת לבחור את הבדים של השטיחים תוכלו להתנסות במגוון סוגים כמו ויסקוזה, פשתן, משי, צמר דחוס ופרוות. ניתן לבחור גם בחומרים טבעיים שאינם בדים, כמו עורות עיזים, צמר כבשים, פרוות שפן ועוד. בסיום מאמר זה נלמד כיצד לבצע את הבחירה באופן אופטימאלי.

גיבוש העיצוב שעל גבי השטיחים

אם יש לכם חזון לצבע או מגוון צבעים על גבי השטיח, חפשו אותו בחברת הלבשת בדים. ניתן לבחור מגוון רחב של גווני בוטיק, חלקם מבוססים ממש על איורים מודרניים וחלקם על טקסטורות שטיחים קלאסיות כמו שאנו מכירים מהדורות הקודמים.

בחירה סופית של שטיחי בית

את הבחירה הסופית ניתן ליישם באתר הבית של Renby, חברת הלבשת בתים באמצעות בדים וחומרי ייצור נוספים. האתר מספק למשתמש הדמיית מחשב שמאפשרת לו לבחור שטיחים בעיצוב מושלם עבור הבית. עיינו בסוגי השטיחים השונים ובחרו את חומרי הייצוג האידאליים עבור ביתכם. חשוב למקד את הבחירה גם בנוחות וגם בעיצוב מרהיב עין. במילים אחרות, חשוב שהבד של השטיח יהיה נוח ומתאים לשימושכם וגם הצבעים והגוונים שעליו יתאימו לעיצוב הנדרש. ניתן לבדוק זאת באמצעות דפי הסבר מפורטים בהדמיית המחשב של Renby ולהיוועץ עם מומחי החברה.

שיתוף: