וילונות ביתיים מהודרים – כך מומלץ לבחור אותם

עיצוב הבית pierre frey וילון

כיצד מומלץ לבחור וילונות בימינו? תתפלאו, אבל וילונות מודרניים פתיחה אנכית (גלילה) אינם האופציה היחידה שעומדת בפניכם. ניתן, באמצעות מרפדיית בוטיק המתמחה בעיצוב בדים של פעם, לבחור וילונות כנף מהודרים אשר ייפתחו על ידי הזחה ימינה ושמאלה. מהו ההרכב של וילונות מסוג כזה ומדוע הם מאד מומלצים עבור חובבי כיסויי החלונות?

תזכורת: הרכב הווילון המוזז

וילון מוזז, שהיה בשעתו הווילון היחיד שניתן היה להתקין בבית (בטרם הומצאו הצלונים ווילונות הגלילה) מורכב ממספר חלקים. ראשית כל, יש לו מסילה עילית עליה הוא מוזז. מתחתיה הכנף של הווילון מושחלת על מנת לאפשר את ההזזה, כשליד כל כנף ישנו גדיל ייעודי, סרט קשירה מאותו חומר בדל המשמש לקשירת הווילון כאשר הוא בצד, ואינו במצב פריסה. הדבר מונע ממנו להתבדר ברוח כאשר החלון פתוח או להתבדר כתוצאה מהפעלת מזגן או מאוורר הממוקמים מולו.

בחירת הווילון המוזז באופן מעשי

את הבחירה ניתן ליישם באמצעות הדמיית מחשב של וילונות ביתיים מטעם מרפדיית מומחים. באמצעות הדמיה זו ניתן לבחור מהבית שלכם, מבלי לצאת ממנו, את הווילון הנדרש לחלון שלכם. בכך, תוכלו להבטיח לעצמכם את כל מה שנדרש על מנת לעצב את הווילון שלכם ולהתאימו לסביבה הפנים ביתית בה הוא יוצב. בחירת הווילון מתבצעת גם עבור המסילה, גם עבור היריעה וגם עבור קביעת הגדילים שייקשרו אותו כאשר הוא אינו פרוס.

התאמת הווילון לסביבה הביתית שלכם

חשוב, שבתוך כל מכלול הבחירה שתעשו, הווילון שתרכשו יתאים באופן מובהק לסביבה הפנים ביתית שלכם. מומלץ שלא לבחור יריעה עבה מדי אם החדר קטן או דקה מדי אם החדר גדול כדי להימנע מבעיות פרספקטיבה. מומלץ לתכנן בקפידה את בחירת הגוון של הווילון תוך השוואה לעצמים הנמצאים בסביבתו, פרופילים של חלונות, מעקות החלונות וכד’.

רנבי Renby הום קוטור – הכתובת שלכם לרכישת וילונות מוזזים בעיצוב של פעם

בואו להתחדש בסט וילונות בוטיק מבית Renby הום קוטור וליהנות מכל מה שאתם צריכים בשביל לעצב את הבית שלכם באופן מיוחד. וילונות של Renby הום קוטור ייסכו תחושה שונה לגמרי מעיצוב הבית שלכם ויעניקו לכם את הנדרש בדקורציה הפנים ביתית. כמו כן, הם יאפשרו האפלה או הסתרה של השמש בעתות בהן הדבר נדרש.

שיתוף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נגישות