שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

עיטור קירותיכם עם חיפויים בעלי עיצוב בוטיק היא תמורה שיש בה העצמה רבה של העיצוב הביתי. בדרך כלל הדייר שומר זאת למקומות בהם ישנה רגישות למים, כמו למשל קירות הרחצה בחדר האמבטיה בסמוך למקלחון או לגיגית. כאן, אנו מכוונים לקונספט שונה לחלוטין: לכל קירות הבית, למעט אותם חדרי שירות, משום שמדובר בחיפויים אשר עשויים מבד. התוצאה, קירות בד מעוצבים שלא נראים מתוחים ולא נראים עם מיצגים תלויים. הבד נראה כמו צבע קיר של ממש. כיצד מסדירים חיפויים ברמה כזו?

תכננו את עיצוב החיפויים

עיצובם של החיפויים הוא הבסיס לרכישת כל חיפוי, ובפרט כאשר רוכשים בדים לחיפוי קיר. גשו לקירות בהם החיפויים צריכים להיות מוטמעים וחשבו על הדוגמאות שצריכות להיות מתוות שם: קירות עם איורים, קירות עם גרפיקות ממוחשבות או עם תמונות נוף מהודרות. ניתן להסדיר חיפויים מכל צבע ועם כל דוגמה גרפית. מומלץ לתכנן את מראה החיפויים ממש כמו שתולים תמונה, רק שכאן היא בפריסה על פני הקיר כולו. בדרך זו אתם מבטיחים לממש עיצוב חסר תקדים שישביח לאין ערוך את שוויו וערכו של מקום המגורים שלכם.

ישמו את הרכישה בחנות מומחים לבדי בית

חנות זו משווקת חיפוי קיר מכל סוג, החל מחיפויים מאוירים ועד חיפויים גרפיים צבעוניים המשורטטים באופן רנדומלי. החנות מתמקדת בסוגים רבים של בד, ודואגת להתוות רק דגמים עמידים שלא צוברים אבק, לא מושכים אותו אליהם וגם דוחים את קרדית האבק. בכך, אתם מבטיחים בדים שישרתו אתכם לאורך זמן אשר לא רק מבוססים על העיצוב הנבחר על ידיכם אלא גם צפויים לספק באמת ובתמים עמידות לקירות שלכם מבלי חשש שבחרתם מוצר לא טוב.

Renby הום קוטור – הכתובת שלכם לחיפוי קיר איכותי

בחברת Renby הום קוטור משווקים חיפוי קיר מן המעלה הראשונה בהתאמה אישית לכל שכבה אנכית בבית, החל מקיר שלוש רבעי ללא חיבור לתקרה ועד לקירות השלמים. חברת Renby הום קוטור מחזיקה במצאי רחב של דוגמאות מעוצבות העשויות לגבש את הקירות שלכם. בואו לבחור חיפוי קיר איכותי של Renby הום קוטור וליהנות משדרוג משמעותי בעיצוב ביתכם!

שיתוף: