שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

חיפוי קיר הוא מסוג המוצרים שרבים מצפים שיחוללו ניסים ונפלאות על גבי הקירות ברמה העיצובית. המרקם הצבעוני, האבן המלכותית שמעטרת את הדפנות וההרגשה הרשמית לאחר התקנתם פשוט לא משאירים מקום לספק שמדובר באחת מתשתיות הבית היותר מעוצבות. ואולם, האם כדאי להעמיס על קיר בטון או גבס אבנים כבדות בעומס הדבקה גדול שיהיה קשה לתקן אם תחליטו להסיר? או שמא כדאי לפנות להדבקת חיפויי בד קלה יותר באיכות עיצוב חסרת פשרות?

חיפויים מבד – לא מה שחשבתם

חיפוי קיר מבד אינו נראה כמו לונג מהמזרח הרחוק, אלא כמו בריקים ואבני קיר חגיגיות. יצרני הבדים כיום השתבחו מאד בעיצוב המוצר וביכולתם לייצר בדי קיר שנראים כמו הטובות שבאבני ההדבקה. בכך, אתם יכולים להסדיר חיפוי קיר בד, להסדיר הדבקה יותר פשוטה ופחות יקרה וליהנות מאותה תמורה כמו של חיפוי אבן אמיתי. הדבר מתאפשר בזכות עלייה בביצועי התלת מימד של עיצוב הבדים והריאליזם העיצובי הממוחשב שניכר מאד בחיפוי הבד המודרני.

הסדרת חיפויי בד דמויי אבן אמיתית

חיפוי קיר מבד שנראה כמו חיפוי אבן ניתן להסדיר במרפדיית בוטיק. שם, תוכלו למצוא עיצובים שיגרמו לאורחים שלכם לחשוב ששמתם בריקים, אבן ירושלמית או כל סגנון קשיח אחר על הקיר הפנימי, כשבפועל מדובר על בד. גם לסגנון ההדבקה יתרון משלו. הבדים לא יתבדרו כמו בתליית לונגים מהמזרח, אלא בדיוק להיפך, ייצמדו לקיר תוך הקפדה על משטח ישר פלס שידמה את נוכחות האבנים על גביו.

בחירה מעשית של חיפוי קיר

את חיפוי הקיר המתאים לקיר שלכם מומלץ להסדיר באמצעות הדמיית מחשב. בעזרתה, ניתן למצוא חיפוי קיר איכותי המתאים לעיצוב המבנה הפנימי שלכם. הגלישה בהדמיה פשוטה וקלה ואם גיבשתם תכנון מוקדם לעיצוב החיפוי, מציאתו תתאפשר ללא כל קושי.

Renby הום קוטור – חיפוי קיר איכותי במיוחד מבד

בואו לרכוש חיפוי קיר מבד דמוי אבן של Renby הום קוטור וליהנות מכל היתרונות! תשתית הדבקה קלה ופשוטה שניתן לגרד כאשר מבטלים את החיפוי, עיצוב חסר תקדים המדמה את כל סוגי האבנים ולא פחות חשוב, התקנה מהירה ופשוטה. עם חיפוי קיר של Renby ניתן להשביח את עיצוב קירות הבית ללא קושי.

שיתוף: