שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

חיפוי קיר Elitis עץ

רבים מאתנו שוקלים להסב קיר צבעוני ומרהיב עין ופונים למדבקות הטפט. מה שמעטים יודעים הוא שהמדבקות הן המצאה חדשה יחסית והטפטים המקוריים, אלו שעשויים מבד, היו קיימים שנים רבות קודם לכן, עוד משנות השמונים. היתרון של טפטים מבד הוא שהם לא מצריכים הדבקה. הם ניתנים להצמדה לקיר באמצעים מכניים, הם רחיצים ועל כן הם לא פוגעים בקיר באמצעות דבקים. למעשה, הם כלל לא פוגעים בקיר, זולת הטמעת תשתית התלייה הראשונית.

השתיתו בבית מראה קלאסי של קירות בד מהודרים

אם יש לכם שטיחים ווילונות, אתם כנראה חובבי בדים מעוצבים, ולכן הרחבת הרעיון גם לקירות עצמם, באמצעות טפטים, תהיה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות עבור ביתכם. ניתן לבחור טפטים מעוצבים טקסטורות ועיצובים ולהפוך את הבית שלכם למעוצב וססגוני באופן חסר פשרות.

כך תתחילו לעצב טפטים מבד בבית שלכם

הכל מתחיל מעיצובו הוויזואלי של הבד. את העיצוב יש לקבוע באמצעות שני פרמטרים: הצבעים הנדרשים עבור הבד וסוג הבד שמוצא חן בעיניכם, כותנה, משי, עלים ופרחים מוטבעים, דמוי עור, פרווה, ועוד. השילוב בין מבנה הבד הנדרש לעיצוב הוויזואלי שלו ייצור את תשתית הטפטים הנדרשת לקירות החדרים שלכם.

בחירת סוג הבד הנדרש

לכל דייר ישנו הבד שהוא מעדיף. יש דיירים שבדי כותנה מחוספסים ייראו טוב בעיניהם ויש שיעדיפו בדי משי חלקים דמויי צבע. יתר הבדים, עלים מוטבעים, דמוי עור וכד’ הם דוגמאות לחספוס או החלקת הקיר. למשל פרווה הוא בד שמזכיר את הכותנה בשל מוטיב החספוס בעוד דמוי עור הוא בד שיותר דומה למשי בשל היותו חלק.

בחירת גוון הבד הנדרש

את הגוון אנו ממליצים לבחור בהתאם לעיצוב הבית. אם אתם סבורים כי קיר לבן אינו מתאים משום שהייתם רוצים לצבוע אותו בצבע מסוים שישלים את התמונה, אותו אתם צריכים לבחור. לעתים, תגלו מגוון דוגמאות צבע רבגוניות שיעשירו את תמונת העיצוב שלכם.

Renby הלבשת קירות באמצעות טפטים

בחברת Renby תוכלו לבחור את בדי הקירות שלכם בעיצוב המושלם לבית. הבחירה נעשית בהדמיית מחשב מהבית, כשאם מצאתם את המוצר הנדרש, ניתן להשלים את רכישתו באתר. הדמיית המחשב מנגישה בדים מכל הסוגים, בכל הטקסטורות והעיצובים.

שיתוף: