טיפים לבחירת עורות לריפוד רהיטים

עור מושלם אליטיס

עורות לריפוד רהיטים מאפשרים לכם להפוך רהיטים בגימור פשוט לרהיטי עור יוקרתיים. הלבשות עור על רהיטים נעשית בכריות, ספות, כורסאות וכל רהיט אחר שאתם מבקשים להחליף לו את המעטה החיצוני מבד לעור. כיצד מומלץ לבחור עור מתאים והיכן אנו ממליצים להסדיר את רכישתו?

טיפ מס’ 1 – גיבוש מבנה העור הנדרש

המבנה מבוסס על גימור עור שמתאים לרהיטים שלכם. ניתן לבחור בגימור חלק או לנהות אחר עיבודים לא חלקים שהוכנו בתעשיות העור. חשוב לבחור במבנה העור שמתאים ביותר לשימושכם. אם אתם מעדיפים עור שיאוורר את הרהיט בקיץ, הבחירה במבנה חלק תתאים לכם. אם אתם מעדיפים עור דמוי פרווה שיחמם אתכם בחורף, בחירת עור מעובד מחוספס תתאים יותר.

טיפ מס’ 2 – גיבוש גוון העור הרצוי

בגדול, לגווני עור ישנו מראה כהה. גם אם הצבע עובדתית בהיר, זה לא שיש לו מבריקות או זוהר מסוימים המדגישים מוטיב זה. גם עור שצבעו הוא כתום או חום בהיר ייראה כהה ולא בהיר. לכן, בבית שהעיצובים העיקריים בו כהים העור יתאים במיוחד. יש לבחור בגוון הנדרש אשר ישלים את הלבשת העור המעוצבת ביותר על הספה או הכורסה הנדרשים לכך. אנו ממליצים לבחון צבעים שונים של עורות על מנת למצוא את הנוסחה המושלמת לאסופת הרהיטים המיועדת להלבשה זו.

טיפ מס’ 3 – בחירת ציפויי העור הנדרשים

את הלבשות העור הנדרשות אנו ממליצים לבחור באתר הדמיית מחשב של חברה העוסקת בהלבשת עור ובד על רהיטי בית. אתר זה יספק לכם את מלוא הדוגמאות הנדרשות להטבעת עורות על רהיטים. ניתן לבחור בדוגמה המתאימה בקלות בשל איכות הצילום של הבדים, וזאת בלי לצאת מן הבית, בהתבסס על מחשב בלבד.

Renby – עורות מעוצבים לספות וכורסאות

בואו לחדש את הרהיטים שלכם עם עורות הבוטיק של Renby! בחברת Renby תוכלו ליהנות מעיבודים חלקים גולמיים ולצידם עיבודי נאפה, נובוק, טורו, פול אפ, בראש ועוד. בואו למצוא את נוסחת העור המושלמת לרהיטים שלכם ולהציג אותם באופן שאתם מבקשים שיוצגו. בכך, תוכלו להשלים תשתית עור על כל רהיט שתבקשו ולהציגו כרהיט עור מקורי ואיכותי. עיינו בדגמי העור של Renby ובחרו במיצג המושלם לרהיטיכם!

שיתוף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נגישות