שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

בבתים רבים משתמשים בווילון המודרני כאמצעי האפלה או הצללה. החל מווילון הגלילה ועד מסך ההצללה, הלקוח המודרני נהנה שיש לו אמצעי להסתרת החלון שלו באמצעות כבל נמתח. אבל האמת היא שרבים מאתנו שכחו פשטות מהי, וכיצד ניתן דווקא באמצעותה להגיע לתוצאה יוקרתית ועוצמתית הרבה יותר מזו שעליה חשבתם. אנו ממליצים לכם לחזור לבסיס שבעיצוב הביתי ולבחור וילונות לחדרי הבית בעיצוב קלאסי: וילונות כנף המוזזים באופן אופקי ימינה ושמאלה.

טיפ מס’ 1 – גיבוש מבנה הווילון

ישנם לא מעט סוגי מבנה של וילון כנף אופקי. ניתן להסדיר וילון חלק או וילון גלי סינוס, וילון עם חלק-תחתון חלק או עם קשר ראשון בחלק זה, עם בדי קצה בעיצוב חד דמוי שיער, או עם קצה אחיד, ועוד. כאשר אתם מגבשים מבנה לווילון שלכם הוא צריך להתבסס גם על אופן השימוש הנוח ביותר עבורכם (הזזה ימינה או שמאלה, שימוש ב- 2 כנפיים או אחת, וכד’) וגם על התצור המחמיאה ביותר מבחינת עיצוב פנים: קשר תחתון, עיצוב חלק או עיצוב קצוות דמויות שיער. את הבחירה הזו הכי מומלץ לבצע בהדמיית מחשב של חברת פתרונות בד לבתי אב.

טיפ מס’ 2 – תכנון עיצוב הווילון

על מנת לתכנן את עיצוב הווילון אתם צריכים להכיר טקסטורות ולדעת כיצד הן צפויות לעבוד בשבילכם. וילון בעל טקסטורה חלקה כשלג, ללא רקמה מסמל עיצוב קלאסי בדומה לבתים של לפני 2 עשורים (כיום השנה היא 2020), זאת בעוד עיצוב עם בד מחוספס מייצג דקורציות של העבר היותר רחוק או של חדר בעל עיצוב אוריינטלי אסלי בו הווילון הוא דמוי שטיח לא חלק.

טיפ מס’ 3 – רכישה מחנות מומחים לפתרונות בד לבית – יתרון

רכישת וילונות מחברה כמו Renby המשווקת בדים לבתי אב על פי הזמנה מספקת לחוויית המגורים שלכם את הטוויסט הייחודי מכל. בחברת Renby תוכלו ליהנות מווילונות איכות חסרי פשרות המבוססים על עיצוב אטרקטיבי וחומרי ייצור מן המעלה הראשונה. אלו וילונות שירשתו אתכם למשך שנים רבות מאד ויסבו לכם שימוש קל ופשוט. וילונות הכנף האופקיים חוזרים לטרנד: בואו ליהנות מזה גם אתם ולעצב באופן חסר תקדים את החדרים בבית!

שיתוף: