שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

לא יהיה זה סוד לומר כי כותנה מצרית נחשבת לאחד הבדים האיכותיים ביותר בשוק. בשונה מכותנה רגילה, כותנה זו ניחנת במרקם חלק המזכיר מאד מגע של משי. בשל כך, צרכנים רבים בוחרים בבד זה לכסות את המצעים שלהם. הוא מאד קל לפריסה, גם אם מצעי המיטה מחוספסים ועם מקדם חיכוך גבוה במיוחד. באותה רמת קלות, הוא פשוט להסרה כאשר נכנסים למיטה ומבקשים להשתמש במצעים. ביום יום, כשאינכם נמצאים במיטה, הכיסוי שומר על המצעים שלכם באופן מוחלט מפני בלאי אבק.

בחירה ראשונית של כיסוי מצעים מכותנה מצרית

את הבחירה מיישמים בחנות בדי בית בה ניתן למצוא גם וילונות, גדילים, טפטים ושטיחי פאר. חנות זו מתמחה בכל סוגי הבדים, מהחדישים ביותר ועד בדים אותנטיים מהמזרח הקרוב והרחוק. חברה זו מתמחה בשיווק כיסויי מצעים ברמות הגבוהות ביותר, כיסויי מצעים חלקים המבוססים על הכותנה המצרית. בכיסויים שנרכשים בחנות זו ניתן להשתמש לפרק זמן ארוך במיוחד וליהנות מכל היתרונות: שמירה על ניקיון המיטה והמצעים, הרחקת אבק והסדרת מרקם זוהר דמוי משי במיטה ככל שהכיסוי פרוס.

בחירה מעמיקה של עיצוב הכיסוי

את בחירתו של עיצוב כיסוי מצעים מבד כותנה מצרית יש ליישם באמצעות הדמיית מחשב של חברת בדי בית. בהדמיית מחשב זו ניתן למצוא בקלות את הכיסויים הנדרשים לעיצוב המיטה שלכם. אם יש לכם אפשרות, נא לתכנן את העיצוב מראש על מנת שתמצאו לא רק את הגוון המתאים אלא גם את המרקם המבוקש לדעתכם (צבע אחיד, אסופת גוונים ברמות בהירוּת שונות, או אחר).

הנאה מכל היתרונות: כיסוי הבד שישפר לאין ערוך את רמת המיטה שלכם

כיסוי כותנה מצרית של Renby הום קוטור מאפשר מגע רך וחלק, ממש כמו משי. הכיסוי ניתן להסרה ופריסה בקלות רבה והוא מאפשר הנאה צרופה מעיצוב זוהר וחסר תקדים. הכיסוי איכותי מאד ברמת חוסר החשיפה שלו למפגעי אבק והרחקתו מהמצעים שנמצאים מתחתיו. הכיסוי הוא מאריך חיי המצעים הטוב ביותר בתחום בדי הבוטיק. לכן, למי שהסדיר מצעי פאר במיטה שלו מאד מומלץ לרכוש גם כותנה מצרית שתשמש ככיסוי שלהם בשגרה.

שיתוף: