שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

עורות לרהיטים מספקים להם את המראה המושלם גם אם הם לא במצב חדש. באמצעות עורות, ניתן להפוך כך רהיט למוצר יוקרתי במיוחד. אם אתם חובבי עורות ומעוניינים לחדש רהיטים קיימים, ניתן למצוא את העורות שלכם בקלות בחברה המתמחה במוצרי עיטוף לבית. חברה זו עוסקת בכל פתרונות העיטוף מכל חומרי הייצור, בד ועור כאחד, ומתמחה בשטיחים, וילונות, טפטים מבד וגם בעורות לספות וכורסאות. מעוניינים להתחדש בכורסה או בספת עור? בחרו את עיבוד העור המושלם להטמעה והספה שלכם כמו חדשה.

חנות עיטוף מוצרי בית מספקת את פתרונות העור המושלמים

כל עיבודי העור, החלק הרגיל, נובוק, טורו, בראש, נאפה ופול אפ פרוסים אל מול עיניכם וניתנים לבחירה באופן מושלם. חלק מהעורות חלקים לחלוטין, על חלקם יש קשקשים וחלקם בכלל מחוספסים דמויי בד. הבחירה בידכם. אם אתם אנשים של רהיטים מעור אתם בוודאי תוכלו להתמצא בקלות ולמצוא את נוסחת העור המושלמת לספות שלכם. ניתן גם להיוועץ עם מומחי החנות באמצעות מידע על העור הקיים ברהיטים שלכם כדי לספק לכם מוצר דומה, בו אתם מורגלים להשתמש.

ביצוע בחירה עיצובית מושלמת

כאשר אתם מבקשים לעצב את הרהיטים הקיימים שלכם בעורות, מומלץ מאד להכיר את המוצרים ולבחור בצבעים המושלמים. אם אתם אנשים של עורות, כמובן שהבחירה תהיה קלה, אבל מי שנכנס לתחום העור בפעם הראשונה בוודאי יזדקק להדרכה. בהדמיית מחשב תוכלו להגיע בקלות לעורות המעוצבים ביותר ולבחור אותם עבור הספות שלכם. בגדול, עור הוא תחום כהה ולא בהיר. הצבעים שלוף ככורח תכונות החומר, כהים גם בגוונים שמפורשים כבהירים בדרך כלל. לכן, בבית בעיצוב כהה, צבעי עור עשויים מאד להתאים לספות ולכורסאות.

כללי שימור לעור

אם אתם אנשי רהיטי עור אתם ודאי יודעים שלא חושפים עור לשמש, גם לא מול השמש כאשר זגוגית החלון סגורה וללא תריסים. בנוסף, עור הוא חומר שעלול להשאיר כתמים לכן כדאי להימנע מקרבה למשקאות עם צבעי מאכל, קפה וכד’. ניתן להשתמש בכיסוי דוחה כתמים בעת ישיבה על משקאות מעין אלה. היתרון של העור מתבטא בעיקר בעוצמה הפיזית שלו שנחשבת חזקה במיוחד. עור חדש אינו נקרע ויכול להחזיק מעמד מעל 7 שנים כשהוא כמו חדש.

שיתוף: