שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

עיצוב הבית ניתן ליישום באמצעות בדי בוטיק משובחים ברמת גימור מרשימה. הבדים הללו ניתנים לשילוב גם במקומות קונבנציונאליים ומוכרים לרובנו, בווילונות, על המרצפות, כאמצעי הגנה על המצעים במיטה, ועוד. לצד זאת, ניתן לשלב את אותם בדים גם במקומות בהם בדרך כלל לא נהוג לעצב עם בדים: על גבי קירות, למשל, שעל פי רוב ניזונים או מצבע חי או ממדבקות טפט או מחיפויי אבן. במאמר זה נלמד כיצד לגבש עיצוב בית קומפלט המבוסס על בדי בוטיק מן השורה הראשונה.

חלונות, וילונות ומה שביניהם

את עיצוב פתחי האוויר שלכם מיישמים באמצעות וילונות. ואולם, יריעה הווילון עצמה אינה האלמנט המעוצב היחיד שאתם קונים. אתם יכולים לרכוש גם כלי קשירה צבעוניים, או בעברית פשוטה, גדילי וילון. גדילים אלו תורמים תרומה מכרעת לקשירת הווילונות שלכם לא פחות מאשר גוף היריעה עצמו, ולכן הם מאד חשובים לבחירה יסודית ואחראית אשר תוביל להתהוותו של וילון מעוצב מן השורה הראשונה.

שטיחי רצפה מעוצבים

שטיחי הרצפה בחנות בדי בוטיק מהווים חוויה לעיניים באופן חסר תקדים. ניתן להסדיר שטיחים אותנטיים בעלי עיצוב עתיק לצד שטיחים מודרניים בעלי Look עכשווי. את השטיחים המתאימים לבתיכם קל מאד למצוא בהדמיית מחשב ייחודית של חנות בדי בוטיק אם מתכננים את עיצובם מראש הן בצבע והן במרקם. בהדמיית המחשב תוכלו למצוא רעיונות נוספים כמו מרקם דמוי חבלים, מרקם מגורען וסוגים שונים של עיצובים חלקים קומפלט.

טפטים וחיפויי קיר מעוצבים

הטפטים וחיפויי הקיר המעוצבים של חנות בדי בוטיק מהווים ללא ספק שובר שוויון עיצובי אמיתי לטובתכם ביחס לבתי האזור. מעט מאד אנשים ניסו לעצב את קירותיהם הפנימיים עם בדים אבל מי שניסה לא יכול היה להרפות. זוהי טכניקת עיצוב שכלל לא נראית כמו בד, אלא כמו קיר צבוע באופן מפותח ביותר. ניתן לבחור בדים בצבע אחיד או בצבעים מדורגים מכהה לבהיר, ואפילו בטפטים עם גוונים שונים לחלוטין היוצרים פסיפסים מסוגים שונים.

Renby הום קוטור – לגבש את עיצוב הבית בקלות

בחברת Renby הום קוטור מעצבים עבורכם את הבית ביעילות ובקלות. השירות ניתן עבור כל מקום בו מעוניין הדייר להטמיע בדי בוטיק. ניתן לבחור בדים מסוגים שונים כמו כותנה, כותנה מצרית, משי, פשתן ועוד וליהנות ממגע רך ומלטף בכל מקום שתשהו בו בתוך המבנה.

שיתוף: