שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

עיצוב הבית מהווה את אחת הסוגיות החשובות בתכנונו. על מנת לגבש את עיצוב הבית באופן מקצועי, נעזרים דיירים רבים בבדי בוטיק מעוצבים. הם ניתנים לשילוב בכל מקום בבית הלקוח, החל מהמצעים, כלה בווילונות ובגדילים ועד למרצפות ולקירות הבית. עיצוב באמצעות בדים צבעוניים הוא הרבה יותר מהסדרת שטיח נוסף או עוד וילון. זוהי מערכת שלמה של דקורציות בוטיק שהופכת את הבית שלכם למבוסס כולו על עיצוב בצבע, מבלי להשתמש בצבע חי, אלא אך ורק בבדי יוקרה.

בדי בוטיק במצעי הבית

מצעי הבית, יוקרתיים ככל שיהיו זקוקים לכיסוי הגנה. המצעים ניתנים להגנה באמצעות כיסוי המבוסס על כותנה מצרית. מחומר זה ניתן להכין גם ציפיות, ציפות וסדינים מעוצבים. כיסוי מצעים הוא החלק החשוב ביותר מבחינה עיצובית משום שהוא נמצא בחלק העליון והבולט של המיטה.

בדי בוטיק במרצפות ובקירות

שטיחי הבוטיק לא משאירים מקום לאדישות, ולצידם, גם חיפויי הקירות וטפטי הבד. באמצעות רכיבים אלו ניתן להפוך כל משטח בבית לצבעוני, מעוצב ומיוחד במראהו. בואו לפגוש בחיפוי צבעוני ובשטיח מהודר בסגנון אותנטי או מודרני ולשלב את הללו ברחבי הבית ליצירת מראה אקסקלוסיבי במיוחד.

בדי וילון וגדילים איכות

הווילונות הם ללא ספק מהנדבכים החשובים בבית מבחינה עיצובית וכאשר הם נקשרים באמצעות גדילים דקורטיביים, מדובר בחגיגה לעיניים, לא פחות. בדי הווילון ניתנים להסדרה מחומרי בד שונים ובעיצובים מיוחדים גם עבורם וגם עבור הגדילים שלהם. ניתן להתאים סט של וילון וגדיל מן המוכן להתקנה בבית הלקוח.

הדמיית מחשב ייחודית של Renby הום קוטור מאפשרת עיצוב בית בקלות

עיצוב הבית באמצעות הדמיית מחשב של Renby הום קוטור מאפשר דקורציה ביתית קלה ויעילה ביותר לתכנון עם תוצאות מבטיחות לצידה. הדמיית המחשב של Renby מאפשרת לכם ליהנות מכל מה שאתם צריכים בשביל לעצב את הבית שלכם על הצד הטוב ביותר. בואו לרכוש וילון חדש, טפט קיר מהודר או שטיח ססגוני וליהנות מכל התמורות הנדרשות ליישום עיצוב בית מבטיח. הבחירה קלה מאד ומתאפשרת ממחשבכם הביתי או מהטלפון הנייד. השירות כולל דפי הסבר ותמונות מונפשות של המוצרים המיועדים לרכישה.

שיתוף: