שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

עיצוב בית פרחים FISCHBACHER

פרקט, קרמיקה ווילונות – מלבישים את הבית בסטייל

כמה פעמים חזרתם הבית אחרי יום עבודה עמוס, הבטתם בחלל והרגשתם רצון עז לשינוי. אולי זו הספה שקניתם לפני שנתיים וכבר לא מתאימה, אולי זה הוילון שקיבלת מתנה מחמותך ואת כבר לא יכולה לסבול את הטקסטורה שלו ואולי פשוט באמת אתם זקוקים לשינוי ואין כמו התקופה הזו של השנה להתחיל אותו. הרבה פעמים אנחנו רואים את חלל הבית שלו ומשתעממים בקלות במקום להבין ששינוי כמו הוספת פרקט, חיפוי קרמיקה או החלפת הוילונות בסלון יכולים לייצר אווירה אחרת לגמרי. אז מאיפה מתחילים? הפעם מתחילים דווקא מלמטה

פרקטים – שינוי קטן יוצר אווירה גדולה

אתם יכלים לשבור קירות ולבצע שיפוץ ‘הרד קור’, אבל אם יש לכם הגבלות תקציב ואתם עדיין מעוניינים במהפך משמעותי לחלל הדירה בה אתם מתגוררים כדאי להתחיל דווקא מריצוף. הרבה פעמים הרצפה הישנה מלאה בסדקים, מכהה את הבית ומספרת סיפורים על הנכס שאנחנו היינו מעדיפים לשכוח ובעזרת חיפוי קרמיקה או פרקט אפשר להעניק לחלל אווירה חדשה ובסיס נעים שמתיישב בצורה מאוזנת עם שאר הריהוט בבית. מומלץ למצוא איש מקצוע המתמחה בהתקנת פרקטים על כל סוגיהם, חיפוי קרמיקה ושיפוצים קלים. לבחור ביחד איתו מהו סוג הפרקט הרלוונטי שיתאים לצרכי הבית ולאמירה העיצובית שאתם מנסים להעביר. כיצד אפשר למצוא את איש המקצוע הטוב ביותר? ההמלצה שלנו היא להיעזר בהמלצות חברים, באתרי אינטרנט וברשתות חברתיות בכדי למצוא את איש המקצוע הרלוונטי ביותר. חשוב לוודא את לוח הזמנים מול בעל המקצוע ובדוק שאספקת החומרים תגיע בזמן בכדי שלא תרגישו שהשיפוץ הקטן שאתם יוצרים בחלל הבית גורם לכם להרגיש שאתם מתגוררים באתר בנייה.

תנו כבוד לוילונות

אחרי שהתחלתם את השינוי המיוחל בחלל הבית, יצרתם חיפוי קרמיקה שהעניק אור למקומות המיועדים לכך והזמנתם מתקין פרקט מקצועי שסייע לכם לשנות את חדרי הבית המיועדים כדאי שתעברו לטאצ’ים האחרונים ותתרכזו בוילונות. כפי שאתם יודעים תפקידם של הוילונות הוא לווסת את כמות האור שחודרת לבית מבחוץ, אבל מעבר לפרקטיקה ישנו גם הפן העיצובי החשוב לא פחות. כשבוחרים בוילונות צריך להסתכל על החלל בעיניים אחרות, הרי אף אחד לא רוצה שבדירה בעיצוב חדש יהיו וילונות בסגנון ימי הביניים נכון? וכשמשקיעים בפרקט חייבים שהוילון יתכתב גם עם הגוונים שלו ושל שאר רהיטי הבית בכדי ליצור שפה משותפת. ידוע כי בעיצוב בתים ישראליים קלאסי הווילון המשמעותי ביותר יהיה לרוב דווקא בסלון וילון ישלים את המראה ויצור תחושת חמימות. מרבית חדרי השינה בישראל קטנים, ולכן, דווקא וילון מאסיבי מהתקרה ועד הרצפה יוכל להקטין את החלל ולהיות אלמנט מרכזי שיתפוס יותר מדי מקום בחדר. אחרי שבחרתם את הוילונות הראויים לעיצוב הדירה שלכם, השקעתם בבחירת פרקט וקרמיקה חדשה בהתאם לרצונותיכם כל מה שנותר לכם לעשות הוא לקבל בחזרה בית משודרג כמו שתמיד חלמתם.

שיתוף: