שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

קריסטלים הם כלים ופסלים המשמשים לעיצוב הסלון. אחרי הכל, לרבים וטובים מאתנו ישנה פינת מזכרות על גבי מזנון חדר האורחים. שאלתם את עצמכם מהיכן המיצגים המהודרים? אם זיהיתם שמדובר על מיצגים קריסטליים מבריקים, סביר שהם נרכשו במרפדיית בוטיק המתמחה בשילובם בבית. כיצד מומלץ לבחור כלים ופסלים מקריסטל? במאמר שלפניכם נספק מידע על הקריסטלים שיעשו את ההבדל בסלון ביתכם.

כלי חלוקת מזון מקריסטל

קערות לכיבוד, כוסות וצלחות צריכות להיראות מהודרות במיוחד כשהן משרתות את יושבי הסלון. לכן, הרשו לעצמכם לרכוש את הטופ שבטופ, ולהסדיר כלים מקריסטל. קריסטלים משפרים לאין ערוך את חוויית האירוח שלכם וההתנהלות עם מזון ומשקאות תיראה שונה לחלוטין כאשר הם נמצאים בכלי קריסטל.

פסלים מקריסטל

יש לכם מזנון? הארונות שלו מאוחסנים בבקבוקי משקה ומזכרות אך הגג מיותם? זה מרגיש שיש חור בדקורציה הסלונית? אתם לא טועים. הרשו לעצמכם להציב מספר פסלים מקריסטל להידור מראה הסלון. תמונות שיופקו בסלון וסרטונים שיוסרטו בו כבר לא ייראה אותו דבר כשסט קריסטלים מאתר את המיצגים שלכם.

בחירת המיצגים מבלי לצאת מהבית

החלק היפה של הסיפור הוא שאתם יכולים לקנות קריסטלים מתי שאתם רוצים, גם אם יש סגר או שאינכם יכולים לצאת לעבר החנות. היא מחזיקה בהדמיית מחשב אינטרנטית, באמצעותה ניתן להתאים קריסטלים לעיצוב הבתים שלכם. הרשו לעצמכם להפליג בדמיון ולבחור את הקריסטלים שיעשו את ההבדל בסלונים שלכם. הם מעוטרים במבחר רחב של צורות וצבעים ובכל דף מסופק הסבר מלא על הפריט, ממה הוא עשוי ועל איזה סוג של אצטבה, בגובה הרצוי, מומלץ לשלבו לקבלת מראה אופטימלי.

קריסטלים מבית Renby הום קוטור

Renby היא מרפדיית בוטיק העוסקת בבדי נוי, אך לחברה ישנה גם מחלקת קריסטלים מקצועית ביותר. שם, ניתן למצוא כלים ופסלים מקריסטל שנראים כמו מיטב מזכרות הפאר שחבריכם רכשו בחו”ל. מעוניינים לקחת את הבית שלכם לפאר עיצובי ברמה הזו? בואו לרכוש קריסטלי יוקרה של Renby הום קוטור וליהנות מכל התמורות שאתם צריכים בשביל להגשים זאת. עיצובי קריסטל מבית Renby הום קוטור אפשריים בפריטי חלוקת מזון, בכוסות משקה ובצלחות ובפסלוני נוי לא פונקציונאליים להצבה בלבד.

שיתוף: