שטיחים איכותיים רנבי הום קוטור - כך תבחרו אותם

הקולקציה בעיצובה של רוזיטה מיסוני הוצגה לראשונה בתערוכת העיצוב בפאריז Maison&objet 2014 ותושק בישראל ברשת רנבי במהלך חודש מרץ. הקולקציה השנה מבטאת רעננות ואנרגטיות, עושר של צבעים והדפסים פרחוניים עוצרי נשימה, לצד הדפסים גיאומטריים נועזים, וההדפסים המובהקים של מיסוני דוגמת הזיגזג, סימן ההיכר של בית האופנה האיטלקי.

הקולקציה הכוללת בדי ריפוד לפנים ולחוץ, שטיחים, פופים, הדומים וכריות, מבטאת את האינטראקציה האינסופית בין הלבשת הבית לאופנה. היא מציעה חזון מודרני של עיצוב הבית, המתבטא בשילובים של קווים חזקים וגראפיות לינארית בצבעוניות עזה בגווני ירוק, טורקיז, פוקסיה, כחול, כתום וסגול. העיצובים המסורתיים של בית האופנה מיסוני מקבל אנרגיה חדשה באמצעות מרקמים חדשים ושילובים היוצרים ויזואליות מפתיעה ובלתי קונבנציונאלית.

פרחוניות נועזת וססגונית מהווה את אחד המוטיבים העיקריים של הקולקציה הנוכחית: פרחים עדינים בגווני צבעי-מים הפרושים על בד פשתן, לצד גרסאות פרחוניות רקומות, כמו גם הדפסים עזים על בדי סאטן. את הקולקציה משלימים בדים בהדפסים גיאומטריים בגוונים מונוכרומטיים, כמו גם שפע של עיצובים במראה טלאים, פסים, ריבועים דמויי פסיפס וצורות גיאומטריות למיניהן. קולקציית ה-Outdoor מאופיינת גם היא בצבעוניות עזה ובהדפסים פרחוניים וגיאומטריים, כאלו שהפכו ברבות השנים לחותמת בית האופנה האיטלקי.

בדי הריפוד מגוונים ובנוסף לכותנה ומשי, ג’אקרד, וקנבס מוצעים בדי סאטן, קטיפה, פיקה, רקמות, וסריגות בעבודת יד. הבדים המתאימים לחוץ עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ועשויים חומרים עמידים במים וחסינים בפני אש.

***קולקציית  MISSONIHOME מוצעת בלעדית ב- RENBY הום קוטור

החל מ- 650 ₪ למ”ר.

שיתוף: